סריקת תמונות

כיצד הופכים שקופיות ישנות שצולמו במאה הקודמת >> לאלבום דיגיטלי חדיש? מה עושים כדי לשמר הקלטות ישנות על סלילי אודיו ותמונות או תשלילים (סרטי צילום) שכבר אף אחד לא יכול לראות? והאם יש פתרון שיאפשר לך לשמר גם סרטי 8 מ"מ?

עד לפני מספר שנים לא רב, אלבום התמונות היה הדרך היחידה לצפות בתמונות. לאפשרות הזו של הדפדוף יש כמובן המון יתרונות וגם ערך נוסטלגי, אך היא לא שורדת את פגעי הזמן.

בין היתר, האלבום לא מגן על התמונות מפני רטיבות, שריפה ונזקים והוא גם לא מספק שום סוג של גיבוי. כמו כן, יש תמונות דהויות שאותן כמעט בלתי אפשרי לראות דרך האלבום – אלא אם סורקים אותן באיכות גבוהה ומעבירים לאלבום דיגיטלי.

התמונה הבאה שלך כבר תיראה טוב יותר

הנשר הירוק גאה להציע עבורך שירות משתלם של סריקת תמונות מכל סוג. הודות לכך שאנשי המקצוע מבית הנשר הירוק מקפידים על סריקה איכותית כולל שחזור צבע מתמונות דהויות – ביכולתך גם לשמר את הזיכרונות – וגם להדפיס אותם באיכות גבוהה על מנת ליצור אלבום דיגיטלי מודרני, שאפשר יהיה לדפדף בו במרוצת השנים.

יתרה מזאת, אצלנו סריקת התמונות מתבצעת באופן ידני. אנו סורקים באיכות המיטבית של 600 DPI ואף מבצעים תיקון צבע דהוי וישן כחלק מהסטנדרט הבסיסי שלנו – בניגוד למתחרים שדורשים תוספת תשלום על אותו השירות.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נציגינו ממתינים לפנייתך כבר כעת!

היתרונות של סריקת תמונות

סריקה איכותית כולל שחזור צבע מתמונות דהויות מאפשרת לשמור אותן פחות או יותר לנצח. רגע אחרי שמבצעים סריקה כזו, כל שנותר זה לבחור האם להעלות את התמונות לגיבוי בענן או פשוט לצרף לאלבום דיגיטלי.

תמונות דיגיטליות שנסרקו מתוך תמונות רגילות משנות ב-180 מעלות את חווית הצפייה באלבום. במקום לסכן את התמונות המיוחדות באלבום מיושן וחשוף לנזקים, עדיף לסרוק אותן ובמידת הצורך להדפיס שוב – אבל באיכות גבוהה יותר מאי פעם.

סריקת תמונות – גם במתנה

עוד דרך טובה ליהנות מהיתרונות של סריקת תמונות היא להציע את האלבום הדיגיטלי במתנה. אם למשל להורים יש אלבום ישן עם תמונות מרגשות אבל הן לא מצליחות לעמוד בפגעי הזמן, מה שאפשר לעשות זה להכניס אותן עבורם אל אלבום דיגיטלי.

כמו כן, הטכנולוגיה במאה ה-21 מאפשרת סריקת פילם (תשלילים, נגטיבים) וגם סריקת שקופיות. היות שנגטיב לא מאבד מאיכותו לאורך השנים, סריקה שלו תהיה אפילו זולה יותר לעומת סריקת התמונות המודפסות. לחילופין, סריקת שקופיות מומלצת אם רוצים לראות שקופיות ישנות אבל אין בנמצא מכשיר שמאפשר את זה.

לזיכרונות ולתיעוד שלך מגיעים חיים ארוכים במיוחד

נציגי הנשר הירוק ישמחו להסביר לך על תהליך העבודה המקצועי של סריקה ושחזור תמונות. מלבד סריקה באופן ידני ויחס אישי לכל תמונה, אנו מבצעים סריקת שקופיות באיכות של 1200 DPI, תיקון צבע ותאורה וכן ניקוי ידני של החומר הנסרק. מעבר לכך, סרטי 8 מ"מ אנו סורקים בשיטת FRAME BY FRAME על ידי ציוד ייעודי – ולא באמצעות צילום של הקרנה פשוטה על גבי קיר.

 

 

 

 

שתף את הפוסט

התחילו כבר עכשיו לשמר את הזיכרונות שלכם

השאירו שם פרטי וטלפון וניצור עמכם קשר בהקדם

כתבות שאולי יעניינו אותך

Uncategorized

המרת סרטי 8 מ"מ

המרת סרטי 8 מ"מ לקובץ דיגיטלי הצילום בסרטי 8 מ"מ שימש את העולם כדי לשמור על רגעים חשובים וחויות משפחתיות. הטיול בר מצווה, הטיול לחו"ל,