סריקת סרטי 8 מ"מ

כיצד ניתן להעביר סרטי 8 מ"מ לפורמט דיגיטלי? מי יכול לבצע סריקה של הסרטים? מדוע חשוב שגורם אנושי יעבור על הסרטים?

צילומים ישנים אשר נעשו במצלמת 8 מ"מ נחשבו בעבר הרחוק למיוחדים. היום אפשר לראות זיכרון שלהם בסרטי קולנוע ישנים כשאנשים צופים בחומר הישן. הזיכרון הזה יכול להיות גם חלק מהחיים שלך כאשר אנו מבצעים סריקת סרטי 8 מ"מ בדרך שתאפשר לך לשמר את המידע ולהעבירו גם לדור הבא.

סריקה בשיטה ייעודית

על מנת לבצע סריקת סרטי 8 מ"מ יש צורך בציוד מתאים. הפעולה אינה מתבצעת על ידי הקרנה וצילום קיר אלא תוך שימוש בסריקת “Frame_by_Frame”. התוצאה המתקבלת היא של חומר צילומי המתאים לצפייה בפורמטים המוכרים לנו ובאיכות גבוהה בהרבה מהמקום.

ברור לנו כי הסרטים צולמו בעבר הרחוק כאשר הפורמט המקורי אינו איכותי. בעבר, פורמט זה נחשב לחדשני, אך מאז עברנו הרבה שינויים וכל שנותר לנו לעשות עכשיו הוא להקפיד לבצע את הסריקה תוך שימוש באמצעים מתקדמים וכך להשיג את התוצאה המבוקשת.

מי מזמין בדרך כלל סריקת סרטי 8 מ"מ

אין מאפיין אחד יחיד ללקוחות של הנשר הירוק. אנו מקבלים פניות מאנשים פרטיים אשר מצאו סרטים ישנים או שידעו עליהם אך לא ידעו כיצד לצפות בהם. אנו נותנים שירות לשלל מוסדות ובהם גם בתי ספר, עיריות וקיבוצים. הקהל שלנו מגוון והמשותף הוא ההתרגשות שלאחר קבלת המוצר הסופי.

לעתים מגיעים אלינו חומרים אשר לא ברור מה יש בתוכם. במקרים אלו לא פעם צפויה הפתעה מיוחדת וזיכרונות שהלקוחות כבר בטוחים כי נעלמו לעולם. סקירת סרטי 8 מ"מ נותנת הזדמנות לשמור את ההיסטוריה והיא מתגברת על הפערים הטכנולוגיים שנוצרו עם השנים.

עבודה ידנית שמתבצעת במגע אנוש

היום ישנם שלל כלים אשר מעבירים את החומר הישן לפורמט חדש. זה לא הדבר היחיד שאנו עושים. אמנם בסוף התהליך אפשר לצפות בסרטים שצולמו במצלמות שכבר לא קיימות על גבי אמצעים מודרניים, אך אנחנו מקפידים לשחזר את החומר.

חשוב לנו להסתכל על התמונה, לראות מה אנחנו יכולים לעשות על מנת לקבל את התצוגה הטובה ביותר ולכן אנחנו לא מבצעים צילום של הקיר. אנו משתמשים בציוד ייעודי ומפעילים שיקול דעת ומגע אנוש אשר תפקידו לשמור על המידע. העבודה נעשית על ידינו באהבה רבה לתחום ואנו מתרגשים עם לקוחותינו בכל פעם מחדש.

 

 

.

שתף את הפוסט

התחילו כבר עכשיו לשמר את הזיכרונות שלכם

השאירו שם פרטי וטלפון וניצור עמכם קשר בהקדם

כתבות שאולי יעניינו אותך

Uncategorized

המרת סרטי 8 מ"מ

המרת סרטי 8 מ"מ לקובץ דיגיטלי הצילום בסרטי 8 מ"מ שימש את העולם כדי לשמור על רגעים חשובים וחויות משפחתיות. הטיול בר מצווה, הטיול לחו"ל,