מתי או למה לסרוק את האלבומים המשפחתיים?

בכל בית יש מדף מכובד של אלבומים מכל הדורות ה"קדם דיגיטליים" שמדי פעם הילדים נוגעים בהם או מדפדפים בעזרת הורים וסבים. באלבומים אלו יש לגעת בזהירות כי התמונות האלו הן העותק היחיד מהזיכרונות המקוריים (ראה הסבר מפורט במאמר "מה זה חומר מצולם").

בבתים אחרים האלבומים במקרה הטוב בערמה מאובקת ובמקרה הרע התמונות דחוסות בקופסאות שיראו אור לאחר 120 של סבתא בזמן פינוי הבית, ואז ננסה להיזכר מי ומה מצולם בתמונות הדהויות.

לפעמים האלבומים מוסתרים בכוונה בגלל תכולתם היקרה מפז כמו תמונות מ"לפני המלחמה" שחבל באמת שיקרה להן משהו ולכן לא רואים אותן בכלל.

אז מה אתם ממליצים?

המלצתנו היא אחת סריקת תמונות, יש לסרוק את כל החומר המצולם שברשותכם כך יהיה לכם "ארכיון דיגיטלי" שאותו תוכלו לשתף עם קרוביכם ואף ליצור סרטים, ספרים דיגיטליים וכו'.

כל שעליכם לעשות הוא לארוז היטב את החומר המצולם ולהזמין את השליח שלנו לאסוף אותו מביתכם ישירות אלינו מכל מקום בארץ. אנו נבצע סריקת תמונות איכותית כולל שחזור צבע ונחזירם אליכם עם שליח.

על טיב הסריקה והעבודה תוכלו לקרוא במאמרים "מי שומר על האוצר שלי?" ו "אבל יש לי סורק טוב בבית"

·        שירות סריקת התמונות שלנו מבטיח איכות ללא פשרות ואנו דואגים לתת לכל תמונה את הטיפול האישי והמסור.

·         הסורק המקצועי והניסיון הארוך (למעלה מעשור) מבטיחים כדאיות מול מחיר.

·         החברה הוקמה מתוך רצון אישי לשמור על זיכרונות משפחתנו ולכן אנו מבינים את החשיבות האישית של כל תמ

שתף את הפוסט

התחילו כבר עכשיו לשמר את הזיכרונות שלכם

השאירו שם פרטי וטלפון וניצור עמכם קשר בהקדם

כתבות שאולי יעניינו אותך

Uncategorized

המרת סרטי 8 מ"מ

המרת סרטי 8 מ"מ לקובץ דיגיטלי הצילום בסרטי 8 מ"מ שימש את העולם כדי לשמור על רגעים חשובים וחויות משפחתיות. הטיול בר מצווה, הטיול לחו"ל,