המרת קלטות אודיו

כיצד ניתן להעביר קלטות אודיו לקובץ עדכני? אילו קבצים ניתן להמיר לפורמט חדש? איך הכי נכון לשמור את הקבצים החדשים?

קלטות האודיו אשר שימשו רבים מאיתנו שוכבות היום בקופסאות שונות ולא פעם הן מכילות חומרים נדירים. מעבר לכך שבעבר שמעו מוזיקה מקלטות, קלות ההקלטה אפשרה לכל אחד ואחת לדאוג לזיכרונות עם אנשים יקרים. בתוך הקלטות יכולות להיות עדויות היסטוריות וחוויות משפחתיות. עתה, כשכבר לא נעשה שימוש בווקמן או טייפ, אפשר לבצע המרת קלטות אודיו באופן מקצועי.

העברת הקובץ הישן לפורמט חדש

העברה של הקלטות לפורמט אודיו עדכני תתבצע באופן מקצועי עם מכשירים ייעודיים. לרוב לא ניתן לדעת מראש מהו טיב החומרים שעל הקלטת – ולא תמיד ניתן לדעת איזה חומרים יש עליה. לפעמים מה שהוקלט נשחק בשל סיבות שונות. הדרך לשמור על המידע שנמצא בקלטת עובר במתן תשומת לב לכל פרט. את מה שניתן לשמוע טוב יהיה קל להעביר לפורמט החדש ומה שלא, ידרוש עבודה ידנית ובדיקה אם ניתן לשחזר אותו.

להעביר כל קלטת לקובץ דיגיטלי

כל קלטת אודיו ניתנת להעברה במידה והיא נשמרה או שרמת השחיקה שלה סבירה. אם רמת השחיקה גבוהה מאד ולא נשאר כל פרט על הקלטת, יהיה צורך לבחון מה ניתן לבצע. לצורך כך הנשר הירוק עובר על כל פריט. אנחנו לא רק מכניסים את הקלטת למכשיר המיועד אלא בודקים באופן ידני מה אנחנו יכולים לעשות עם מה שקיבלנו ומוציאים ממנו את הטוב ביותר. התוצאה החדשה מתקבלת בפורמט חדש אשר ניתן להאזין לו מכל מכשיר.

המרת קלטות אודיו ושמירת הקבצים החדשים

התוצר המתקבל בסיום התהליך הוא קובץ אודיו דיגיטלי. אפשר לשמור אותו על דיסק-און-קי ובטוח יותר לשמור אותו על הענן. ענן הוא אחד האמצעים היעילים, הבטוחים והנוחים ביותר לשמור את המידע. אפשר לשתף את הקבצים עם האנשים הרלוונטיים, ליצור סיסמאות ודאוג לכך שרק מי שהחלטת שיוכל להקשיב לתוכן יוכל לעשות זאת.

שמירה על ההיסטוריה בעידן המודרני

היום, כשלכל אחד מאיתנו יש מכשיר הקלטה איכותי במכשיר הנייד וגישה לענן, לרשתות החברתיות ואפשרות לבנות אתר, יש צורך יותר מתמיד לשמירה על ההיסטוריה. דווקא המידע הישן אינו בנוי לעולם המודרני ואת זה ניתן לשנות עם נכונות שלך והמקצועיות שלנו.

מה אנחנו עושים למענך?

הנשר הירוק מבצע המרת קלטות אודיו וידאו, העברת שקופיות, סרטי 8 מ"מ ולמעשה שומרים על מידע היסטורי. בין לקוחותינו אפשר למצוא שלל מוסדות ובהם גם בתי ספר ועיריות וכן שלל משתמשים פרטיים. אנו מזמינים אותך ליהנות מעבודה באיכות גבוהה ויחס אישי לכל פרט.

 

שתף את הפוסט

התחילו כבר עכשיו לשמר את הזיכרונות שלכם

השאירו שם פרטי וטלפון וניצור עמכם קשר בהקדם

כתבות שאולי יעניינו אותך

Uncategorized

המרת סרטי 8 מ"מ

המרת סרטי 8 מ"מ לקובץ דיגיטלי הצילום בסרטי 8 מ"מ שימש את העולם כדי לשמור על רגעים חשובים וחויות משפחתיות. הטיול בר מצווה, הטיול לחו"ל,